Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Вітаємо кращих географів шкіл міста

12 лист. 2017
12 листопада 2017 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

На виконання річного плану роботи  департаменту з гуманітарних питань міської ради, розпорядчих документів МОН України 12 листопада 2017 року  на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради (директор Головаха Л.М.) відбувся ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. Завдання були надіслані з ДОІППО в день проведення олімпіади. Членами оргкомітету та журі відзначається, що адміністрацією комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради створені необхідні умови для всіх школярів – учасників олімпіади та для роботи вчителів – членів журі.

Найвищі результати показали учні СЗШ №44, гімназії №39, технічного ліцею (вчителі Рибалко К.А., Безцінна Н.А., Клочко Н.В.). Міська олімпіада з географії пройшла злагоджено, на високому рівні, що забезпечило високий професіоналізм членів журі олімпіади та об’єктивність оцінювання учнівських робіт.

Побажаємо переможцям не зупинятися на досягнутому і гідно представити наше місто на обласній олімпіаді з географії.