МІСЬКИЙ СЕМІНАР СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ

30 лист. 2017
30.11.2017 року комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради гостинно відчинив двері нашим шановним колегам для проведення міського семінару соціальних педагогів на тему «Самоменеджмент соціального педагога як складова професійного розвитку».

30.11.2017 року комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №21» Кам’янської міської ради  гостинно відчинив двері нашим шановним колегам для проведення міського семінару соціальних педагогів на тему «Самоменеджмент соціального педагога як складова професійного розвитку». Метою цього заходу  є надання педагогам корисної інформації про методи керування власним часом, опрацювання способів організації свого робочого простору для збереження психологічного комфорту.

Зустріла наших гостей креативна молодь шкільного самоврядування:  артистичні веселі міми  та енергійна мотиваційна команда учнів з візиткою «21 – всі як один».

В офіційній частині семінару виступила методист з психологічної служби міста Мунтян Вікторія Олександрівна, яка актуалізувала тему. Заступник директора з НВР  Лосєва Людмила Борисівна освітила основні напрямки роботи школи та звернула увагу на професійний розвиток молодих спеціалістів психологічної служби школи.

Потайчук Ольга Василівна – соціальний педагог – почала з теоретичного виступу по темі семінару та запропонувала учасникам створити сенкан на слово «самоменеджмент».

Читакова Ірина Миколаївна, практичний психолог, Нагорна Ольга Юріївна, вчитель української мови та літератури, провели практичні вправи з опрацювання таких методів самоменеджменту та самопізнання  як «Колесо життя», «Матриця Ейзенхауера», «Кокологічна гра». Учасники семінару, об’єднані у 6 команд, із захопленням складали із запропонованих слів твір «Майстерність», загадували свої  три бажання для «Чарівної лампи» джина  та насолоджувались приємним спілкуванням та обміном досвідом з колегами.

Неабиякий інтерес в учасників викликав майстер-клас з виготовлення журавлика орігамі, який провела  педагог-організатор Невстакай Владислава Володимирівна. Таким чином, соціальні педагоги міста долучилися до шкільної акції, присвяченій Дню боротьби зі СНІДом, за що на згадку отримали червоні стрічки – символ цього Дня.

Найприємнішою оцінкою  заходу були мотивуючі слова Вікторії Олександрівни про перспективність спеціалістів  нашої психологічної служби  та прохання колег поділитися з ними матеріалами семінару для поширення цих методів роботи в своїх закладах.