І знову осінь…

22 лист. 2017
22.11.2017. І знову осінь… Учні 3-х класів СЗШ №21 (директор Головаха Л. М. ) величали осінь, прощаючись з нею до наступного року.

Листопад -  останній місяць осені,коли ми  дякуємо їй за щедрі дарунки, за останнє тепло, за короткі, але ще теплі сонячні дні.

Учні 3-х класів  СЗШ №21 (директор Головаха Л. М. ) величали осінь, прощаючись з нею до наступного року. Свято  «Українська осінь» розпочалося цікавим дійством, пройшло в атмосфері доброзичливості. Осіннім серпантином лунали вірші, пісні, присвячені цій чарівній порі року, яка завітала на свято зі своїми братами-місяцями. Під оплески глядачів учні виконували українські та сучасні танці. Діти були одягнені в яскраві, гарні костюми. У святково прибраному залі майоріли осінні квіти, столи були прикрашені дарами осені, окрасою стали  короваї. Цікавою була виставка дитячих малюнків та виробів, присвячених осінній тематиці. Програма свята, пронизана любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором створила справді святкову атмосферу для батьків, гостей та учнів початкових класів.

Директор школи Головаха Л. М. подякувала учням, батькам, класоводам Баландіній Л. В. (3-А клас)  та Вишницькій С. О.(3-Б клас)  за організацію цього свята.