14.10.2017 - День Українського козацтва

13 жовт. 2017
В СЗШ № 21 відбувся концерт, присвячений святу Дня Українського козацтва

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України. Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках.

На концерті, що був присвячений цьому святу, виконувались українські пісні. Маленькі українці розпочали святкову програму з народної пісні «За світ встали козаченьки» у виконанні вокального ансамблю «Веселі нотки», а закінчили українським флешмобом  за участю учнів 5 - 9 класів.

Цікаво, що святкування Дня українського козацтва, збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.  Про це не забули згадати ведучі у ході проведення свята, яке було наповнене сімейною атмосферою.

Концерт до Дня Українського козацтва