Класна оцінка

Рій «Отамани» СЗШ № 21 - учасник фестивалю «Хвиля пам'яті»

21 жовт. 2017
21.10.2017. Учні СЗШ № 21 стали активними учасниками чергового загальноміського фестивалю - «Хвиля пам'яті»

У суботу, 21 жовтня, біля стадіону «Буревісник» під патронатом міського голови Андрія Білоусова відбувся черговий загальноміський фестиваль - «Хвиля пам'яті», активними учасниками якого стали учні середньої загальноосвітньої школи №21. Рій «Отамани» взяв участь в усіх запропонованих змаганнях, першим з яких був святковий марш перед трибуною.      Старшокласники шкіл міста та всі присутні мали змогу взяти участь в змаганнях з перетягування каната і підняття гирі, набути навичок надання першої медичної допомоги.

Рій «Отамани» СЗШ № 21 - учасник фестивалю «Хвиля пам'яті»