Класна оцінка

Благодійний ярмарок "Допоможи дітям"до Дня святого Миколая

18 груд. 2017
18.12.2017. До Дня святого Миколая в СЗШ № 21 відбувся ярмарок "Допоможи дітям"

Напередодні Дня святого Миколая в СЗШ № 21  відбувся ярмарок "Допоможи дітям", організований педагогами і дітьми початкової школи. Під керівництвом учителів Аліни Анатоліївни Пономаренко і Олени Миколаївни Колодонос, спільно з активними батьками школярів, діти самостійно, а деякі - разом з батьками, зробили масу новорічних виробів і напекли солодощів. Усе це було організовано для того, щоб продати іншим учням школи, і виручені кошти витратити на придбання солодких подарунків для діток, які знаходяться в Дитячій лікарні у відділенні педіатрії і неврології, подарувати їм свято і частику свого тепла.

На виручені кошти школярі придбали подарунки для 40 діток, які на даний момент знаходяться в дитячій лікарні.

Перед входом на ярмарок на Стіні бажань  школярі могли залишити  свої побажання святому Миколаю. Після ярмарку стіна заповнилася величезною кількістю яскравих різнокольорових  листочків. На них можна було прочитати такі бажання дітей, як щастя в їх сім'ї, бажання жити разом з мамою. Інші бажали для себе модні телефони, починаючи від IPhone 6 до 10 моделі. Частенько до побажання модного телефону було дописано побажання мати собаку, таку як джек-рассел тер'єр або йоркширський тер'єр. Цікавим виявилося бажання дитини, щоб зменшився розмір комунальних платежів.

Благодійний ярмарок "Допоможи дітям"до Дня святого Миколая