Інформація СЗШ №21 про участь в конкурсах, фестивалях

18 січ. 2018
18.01.2018. Відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких СЗШ №21 звітувала про участь в конкурсах, фестивалях та оглядах в першому півріччі 2017-2018 навчального року

1. Учасники міського фестивалю “Хвиля пам`яті”, змагань зі стрійової підготовки на відкритті національно-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) рій “Отамани” ( 9-10 класи)
  2. Переможець міського фотоконкурсу на спортивну тематику від газети “Репортер” Корбочка Валерія (10 клас)
  3. Учасниця фестивалю сімейної творчості  “Скарби родинної криниці”, фіналістка міського конкурсу проектів “I love Камянське” Терентієва Валерія (8 клас)
  4. Учасниця міського конкурсу новорічних іграшок “Новорічне диво” Бараннік Кристина (8 клас)
  5. Учасниця фестивалю сімейної творчості  “Скарби родинної криниці”, міського конкурсу новорічних іграшок “Новорічне диво” та конкурсу дитячої творчості “Зима-чарівниця”
  6. Лобарєва Вероніка (5-а клас)
  7. Учасниця міського етапу обласного конкурсу “Собори наших душ” у номінації “Юні художники” Гончарова Анастасія (6 клас)
  8. Учасниця міського етапу обласного конкурсу “Собори наших душ” у номінації “Юні літератори” Пилип Юлія (6 клас)
  9. Переможниця міського етапу, учасниця обласного етапу конкурсу дитячого малюнку “Чорнобильська палітра”, переможниця міського конкурсу “Зима-чарівниця”
     Решетняк Анастасія (9 клас)
  10. Учасники міського конкурсу “Моя мрія” від газети “Событие” Маковицька Варвара,Загинайко Тетяна, Мігіна Софія (5-а клас)
  11. Учасники міського конкурсу “Моя мрія” від газети “Событие”  Чубка Орина (2-а клас), Картузов Олександр, Гавриленко Богдан (4-а клас)
  12. Учасники міського конкурсу дитячої творчості  “Зима - чарівниця”Носенко Леся, Бойко Святослав(2-а клас), Маковицька Варвара (5-а клас), Суровець Марія, Соколянський Марк (6 клас)
  13. Учасниці міського конкурсу дитячої творчості  “Зима-чарівниця”, творчий актив 9 класу, що зайняв І місце в шкільному конкурсі “Кращий клас” Кошова Катерина, Решетняк Анастасія (9 клас)

Окрім цього педагоги школи активно проводять виховні заходи за участю запрошених гостей

1. На базі школи відбувся конкурс малюнків до Днів сталої енергії. У складі журі були депутат міської ради Максим Беспальчук, директор центрального міського парку Анна Самохвалова і голова мікрорайону №3 Олексій Ханішин.
  2. Свято до Дня визволення міста за участю Ради ветеранів Дніпровського району
  3. Новорічна казка для вихованців дитячого садка №36 (9 та 11 класи)
  4. Благодійний ярмарок до Дня святого  Миколая  (4-а та 1-а клас), кошти з якого пішли на подарунки для дітей місцевої лікарні.

18.    Свято Осені (3-а та 3-б класи), свято  “Український  ярмарок” (2-а та 6 класи)

СЗШ №21 звітувала про участь в конкурсах, фестивалях