Класна оцінка

В СЗШ №21 пройшов День пам’яті жертв Голокосту.

26 січ. 2018
26.01.2018. СЗШ №21 провела ряд заходів до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

СЗШ №21 провела ряд заходів до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. На інформаційних годинах  учнів  було ознайомлено з історією цієї події. Крім того, було проведено загальношкільну хвилину мовчання, урок-диспут, акцію «Шість мільйонів сердець» (в пам'ять про шість мільйонів жертв Голокосту), переглянуто кінохроніку.

З метою запобігання в майбутньому актам геноциду, вчителі наголосили на важливості  і необхідності  зберігати пам'ять про цю трагедію. У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост.

В СЗШ №21 - День пам’яті жертв Голокосту