День пам'яті Героїв Крут

29 січ. 2018
29.01.2018 року у СЗШ № 21 відбулися заходи із вшанування пам'яті Героїв Крут

З метою формування почуття патріотизму, поваги до історії держави, а також розвитку інтересу учнів до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні, у СЗШ № 21 проводились відповідні заходи.

Учні були активними учасниками всіх заходів, серед яких слід виділити книжкову виставку-пам'ять «За мирний світ під Крутами стояла країна молода», круглий стіл «Герої Крут. Міфи та реальність» та конкурс читців «Герої Крут вічно живі». Учасники  конкурсу читців  -  учні 5-9 класів у кількості 10 чоловік. Переможцем було визнано учня 8 класу Петренко Дениса. Але журі, до складу якого входили вчитель української мови та літератури Нагорна О.Ю., соціальний педагог Потайчук О.В. та заступник директора з НВР Лосєва Л.Б., вирішили окремо висловити подяку учениці 7 класу Лісній Катерині за гарне декламування віршів, присвячених героям Крут.

День вшанування пам'яті Героїв Крут