Класна оцінка

Заходи Тижня психологічної служби СЗШ № 21 проведені згідно річного плану

27 квіт. 2018
27.04.2018. У СЗШ № 21 пройшов тиждень психології

В період 23.04.2018 р. по 27.04.2018 р. в СЗШ № 21 діти та педагоги були задіяні у розвивальних та просвітницьких заходах, присвячених Тижню психологічної служби. Темою Тижня в цьому році ми обрали «Я – Школа – Безпека».

Спеціалісти психологічної служби школи – практичний психолог Читакова І.М. та соціальний педагог Потайчук О.В. – розпочали тематичний тиждень оформленням стенда. Ми нагадали учням правила безпечної поведінки на території школи, молодші школярі за допомогою малюнків показали свій погляд на безпечний шкільний простір. Доречі, у конкурсі малюнків серед учнів 1-4 класів найактивнішими виявились 3-Б  та 4-А класи. Також, як завжди, на стенді були позитивні гумористичні оголошення з відривними частинами, ігри на увагу та кмітливість.

З учнями 6-10 класів ми подивились відеоролик про булінг, завдяки якому діти переконались, що перемогти словесного агресора можна тільки за допомогою впевненої поведінки – посмішка, прийняття думки іншого, перемикання з негативної теми на позитивну.

Кожного року ми привертаємо увагу наших дітей до сучасних цікавих методів навчання та творчого розвитку. В цьому році запропонували конкурс інтерактивних папок – Лепбуків – на тему «Я – Школа – Безпека». Шляхом відкритого голосування серед учнів кращим виявився проект 6-го класу.

Найефективніший спосіб донести складну серйозну інформацію до дітей – це провести гру за допомогою інших дітей, тому ми розробили квест-пазл «Кому я можу довіряти в школі, якщо потрібна допомога». Ця гра із загадками та простими завданнями призначена для ознайомлення учнів 1-3 класів з працівниками школи: вчителями, медичною сестрою, психологом, соціальним педагогом, адміністрацією.

Тиждень психологічної служби в СЗШ № 21 був насичений подіями, креативними ідеями, позитивними емоціями, плідною співпрацею педагогів та учнів.