Комунальний заклад " Середня загальноосвітня школа № 21" Кам'янської міської ради



 






Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

2016-2017 н.р. План заходів СЗШ № 21 на весняні канікули

Завантажити:

ПЛАН ЗАХОДІВ НА ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ В СЗШ № 21       

 

            ЗАТВЕРДЖУЮ:

            Директор СЗШ №21

_____ Л.М. Головаха

 

План роботи СЗШ№21

на весняні канікули

2016-2017н.р.

 

27 березня (понеділок)

 

10.00-11.00

Пізнавально-розважальна гра "Космічна подорож маленьких українців"

1-А кл.

1-Б кл.

Вишницька А.О.   Писаревська А.П.

10.00-11.30

Гурток «Веселі нотки»

3-10 кл.

Каряка Н.І.

10.00-11.45

Гурток "Влучний стрілок"

7-10 кл.

Бабенко С.І.

10.00-12.00

Похід до лівобережного БДТ. Майстер-клас "Вишивка стрічками та бісером"

       3-А кл           

3-Б кл.

Пономаренко А.А.               Луг Н.М.

11.00-12.00

Математичний гурток "Підводні рифи математики"

6 кл.

Агапончик І.О.

12.00-13.45

Гурток "Творчість"

6-10 кл.

Коваленко В.М.

15.00-18.00

Художня школа

4-10 кл.

Повшенко С.М.

16.00-20.00

Тхеквондо

1-9 кл.

Лобанов В.О.

Протягом дня

Виставка літератури "Весна очима поетів"

-

Бойко Ю.С.

 

28 березня (вівторок)

 

 

 10.00-12.30

 Гурток «Влучний стрілок»

7-10 кл.

 Бабенко С.І.

 10.00-11.00

 Вікторина «Буду я природі другом»

4-а кл.

 Колодонос О.М.

 11.00-12.00

 Година творчості «Малюємо весняний  пейзаж»

          2-а кл.,          2-б кл.

 Баландіна Л.В.,

 Вишницька С.М.

 11.00-12.00

 Екскурсія до лівобережного БДТ.

 Перегляд експозиції до виставки міського    огляду-конкурсу «Віват, талант!»

5- 7 кл.

 Богун С.Я.,

 Агапончик І.О.,

 Щетиніна О.М.

 16.00-16.45

 Футбол

5-9 кл.

 Мартишов О.В.

 15.00-18.00

 Художня школа

4-10 кл.

 Повшенко С.М.

 Протягом дня

 Підготовка книжкових виставок до ювілейних  дат

-

 Бойко Ю.С.

 

29 березня (середа)

 

 

 10.00-11.45

 Гурток «Вишиванка»

5-8 кл.

 Копиленко СО.

 10.00-11.45

 Гурток «Влучний стрілок»

5-8 кл.

 Бабенко С.І.

 10.00-11.00

 Похід до лівобережного БДТ. Майстер–клас  «Фітодизайн»

4-б кл.

 Жук Г.П.

 12.00-13.00

 Інтелектуальний конкурс «А знаєш ти, що…»

10-11 кл.

 Бойко Ю.С.

 13.00-14.00

 Заочна подорож видатними місцями України

10-11 кл.

 Копиленко С.О.,

 Коваленко Л.М.

 14.30-16.55

 Футбол

5-9 кл.

 Мартишов О. В.

 15.00-18.00

 Художня школа

4-10 кл.

 Повшенко С.М.

 16.00-20.00

 Тхеквондо

1-9 кл.

 Лобанов В.О.

 

 

30 березня (четвер)

 

 

 10:00-11.00

 Спортивні змагання «Старти надій»

8-9 кл.

 

 Мартишов О.В.

 10.00-12.30

 Гурток «Влучний стрілок»

5-8 кл.

 Бабенко С.І.

 11.00-12.00

 Вікторина «Спортивний марафон»

        8-9 кл.

 Бойко Ю.С.

 11.00

 Благодійна акція «Допоможи дитині» (надання допомоги дітям пільгових категорій)

1-11 кл.

 Потайчук О.В.

 15.00-18.00

 Художня школа

4-10 кл.

 Повшенко С.М.

 15.00-17.15

 Футбол

6-9 кл

 Мартишов О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31 березня (п'ятниця)

 

 10.00-10.45

 Гурток «Веселі нотки»

3-10 кл.

 Каряка Н. І.

 15.00-18.00

 Художня школа

4-10 кл.

 Повшенко С.М.

 16.00-20.00

 Тхеквондо

1-9 кл.

 Лобанов В. О.

 Протягом дня

 Підготовка книжкових виставок до ювілейних дат

-

 Бойко Ю.С.

 14.00

 Рейд у мікрорайоні школи «Чим живеш, дитино?»,  «Канікули»

1-11 кл.

 Потайчук О.В.,

 Читакова І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 квітня (субота)

 

 09.00-11.00

 

 Футбол

6-9 кл

 Мартишов О.В.