Комунальний заклад " Середня загальноосвітня школа № 21" Кам'янської міської ради



 






Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія


Наші досягнення

   МІЖНАРОДНИЙ  ОСВІТНІЙ  ПРОЕКТ
"Технології  SolidWorks  в  сфері  освіти"

Виконавці проекту:   

 - Національний гірничий університет;  

 - Компанія Dassault Systemes SolidWorks (USA)  

Проект виконується під патронатом Дніпропетровської обласної адміністрації.   

       

       Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння корпорація Dassault Systèmes Solidworks Corp. передала Національному гірничому університету 200 ліцензій «Solidworks Education Editon Networks - Class-Pack» з метою їх використання у діяльності середніх навчальних закладів Дніпропетровської області.

       11-00 годин  13 грудня 2012, Національний гірничий університет. Урочиста церемонія передача навчальних ліцензій. Запрошені представники Відділу науки та вищої освіти Дніпропетровської обласної адміністрації, директора кращих десяти шкіл, ліцеїв, технікумів, коледжів Дніпропетровській області. 

 

       Вручення гранту СЗШ № 21 м Кам'янського.

 

 

 

                                    

 

НАШІ   ШКІЛЬНІ  ПЕРЕМОЖЦІ  2016 – 2017 н.р.

 

Фішман Арина (8 кл)

 

-   Всеукраїнський читацький марафон «Благодійні читання-2016» - І місце

-   ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце

-   Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - ІІІ рівень

-   І обласний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України – ІІІ місце (відділення технічних наук)

 

Шкільна збірна команда з футболу 2006 р.н.

 

- Міськи змагання під егідою UNICEF (змішана команда) – 1 місце

- Обласні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (хлопці) - ІІ місце

- Обласні змагання з міні-футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» (хлопці) - ІІ місце

 

Решетняк Анастасія (8 кл)

              

- Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - ІІІ рівень

- Обласний конкурс «Золотий колобок» - ІІ місце

 

Кошова Катерина ( 8 кл)

 

- Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - ІІІ рівень

- Обласний конкурс «Золотий колобок»- ІІ місце

 

Кокалюк Єлизавета (7 кл)

 

- Міський фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» - ІІІ місце в жанрі вокалу

- Міський конкурс вокалістів «Співоча перлина» - ІІ місце

 

Терентієва Валерія (7 кл)

 

- Міський конкурс творів та малюнків «Моя майбутня професія» - І місце

- Міський конкурс малюнків «Моя мама найкраща у світі» - І місце

 

Олійник Владислав (9 кл)

 

- ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з трудового навчання – ІІ місце

- Міський фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» в жанрі декоративно – ужиткового мистецтва – ІІ місце

 

Боженова Людмила (7 кл)

 

- Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» -  І рівень

 

Колесніков Валентин (8 кл)

 

- Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - ІІ рівень

 

Цвіркун Родіон (8 кл)

 

- Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - ІІ рівень

 

Лобода Андрій  (4-Б клас)

 

- Переможець міського етапу Всеукраїнської вікторини «Знавець  Олімпійського руху»;             

- Учасник обласного етапу Всеукраїнської вікторини "Знавець олімпійського руху"

 

Довбун Олександра (10 кл)

 

- Обласний конкурс «Золотий колобок» - ІІІ місце

 

Кільчинська Анастасія (10 кл)

 

- Обласний конкурс «Золотий колобок» - ІІІ місце

 

Ляшенко Сніжана (9 кл)

 

- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії – ІІІ місце

 

Буц Микола  (10 кл)

 

- ІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з трудового навчання- ІІ місце

 

Кривоніс Маргарита (9 кл)

 

- Міський фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» - ІІ місце в жанрі вокалу

 

 

Ансамбль «Веселі нотки»          

 

- Міський фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» - ІІІ місце в жанрі вокалу

 

Олійник Валерія (11 кл)              

 

- Міський фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» - І місце в жанрі хореографії

 

Ансамбль «Натхнення» (7-9 кл)  

 

- Міський фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» - ІІ місце в жанрі хореографії

 

     

Струтинський Владислав (7 кл)       

 

- Міський фестиваль-конкурс художньої творчості «Віват, талант!» в жанрі декоративно – ужиткового мистецтва - ІІмісце

 

Шкільна збірна команда з баскетболу (8-9 кл)    

 

- Міські змагання з баскетболу  - ІІІ місце

 

 

Загінайко Тетяна (4-А кл)         

 

- Фестиваль-конкурс дитячої творчості «Урок казки»

 

 

Литвин Поліна (8 кл)           

 

- Міський конкурс творів та малюнків «Моя майбутня професія» - І місце

 

 

Кузіна Аліна (8 кл)            

 

- Міський конкурс творів та малюнків «Моя майбутня професія» - І місце

 

Чупракова Олександра (8 кл)  

 

- Міський конкурс «Собори наших душ» - І місце

 

 

Шкільна збірна команда «Максимум»  

 

- Міський конкурс агітбригад «Молодь за здоров’я» - ІІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАШІ   ШКІЛЬНІ  ПЕРЕМОЖЦІ  2012 – 2015 н.р.