Класна оцінка

Адміністрація школи

Директор   школи

Головаха   Лариса   Миколаївна

директора комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №21»

Кам’янської міської ради

Головахи Лариси Миколаївни

Народилася 01 жовтня 1964 року у м. Гребінка Полтавської області. У 1981 році закінчила 10 класів і вступила до Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка.  У  1985 році закінчила інститут і була направлена на роботу  в середню школу № 21 м. Дніпродзержинська  Дніпропетровської області. З 15.08.1985 р. працювала  вчителем російської мови та літератури.

З  2000 р.  обіймала посаду заступника директора з виховної роботи даного закладу, у 2014 р. була призначена  заступником  директора з навчально-виховної роботи,  з  2016 року – директор комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 21» Кам’янської міської ради.

У 2014 р. нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

У 2016 р. нагороджена Почесною грамотою виконавчого комітету Кам’янської міської ради за плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм.

У 2018 р. нагороджена нагрудним знаком «Відзнака міського голови» за багаторічну та сумлінну працю, вагомий особистий внесок у впровадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних педагогічних технологій.

Одружена. Має сина.

Заступники директора  з  навчально - виховної  роботи

Лосєва   Людмила   Борисівна

Кольцова  Олена  Михайлівна