Євроклуб "Дружба"

Ласкаво запрошуємо на сайт шкільного євроклубу «Дружба»!

Коротко про наш євроклуб:

Дата офіційного відкриття – 05.12.2011 рік. Ця дата є для нас символічною, оскільки саме в цей день святкують Всесвітній День Волонтера.

Наш девіз:       «Дружба не знає кордонів,

Дружба єднає серця,

Дружба поєднує долі

Всіх народів Європи і

Народів планети Земля!»

Автор емблеми шкільного євроклубу «Дружба» - учень 9-А класу, Сіденко Яків.

Перший президент нашого євроклубу – учениця 9-Б класу Бєлікова Дарʹя.

Другим президентом євроклубу стала учениця 9 класу Чуйко Анастасія.

Нинішній президент євроклубу «Дружба» - учениця 11 класу Бахшиєва Карина, яка одночасно виконує функції і президента школи.

Як і в попередні роки, робота нашого євроклубу «Дружба» була насичена і цікава. Ми стали учасниками багатьох шкільних акцій, міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів,а саме:

Акція «Ласкаво просимо на навчання саме до нас, в 21 школу, в 1 клас!» та  акція «Солодкий подарунок для малечі» (дитячі садочки №36 ,№34, першокласники СЗШ №21).

Міський конкурс на кращу валентинку: наші три валентинки посіли почесне ІІ місце!

Перший міський конкурс юних екскурсоводів: нашу школу представляли учениці 9 класу Зайцева Вікторія з екскурсією «Дніпродзержинськ промисловий», Супрун Ганна – «Дніпродзержинськ спортивний» та Чуйко Анастасія – «Дніпродзержинськ – місто великих політиків».

Міський конкурс карт країн Євросоюзу, вишитих технікою «Різнокольорові стрічки». Так як ми маємо честь представляти Республіку Кіпр, то карту саме цієї країни вишили представниці євро- клубу «Дружба», учениці 10 класу Рева Альона та Дробот Вікторія (посіли почесне ІІ місце).

Обласний Єврофорум в рамках Всеукраїнськой програми «Підтримка євроклубів  в Україні». Учасницею Єврофоруму стала президент євроклубу «Дружба», учениця 9 класу Чуйко Анастасія.

Міський конкурс - захист творчих робіт євроклубів по оформленню різнокольоровими стрічками карт країн Євросоюзу

«Квіткова феєрія - 2013». На цей конкурс наш євроклуб представив карту Республіки Кіпр, яку успішно презентували Бахшиєва Карина (учениця 10 класу ) та  Чуйко Анастасія (президент євроклубу).

Вибори Президента Асоціації євроклубів нашого міста: брала участь учениця 9 класу Чуйко Анастасія (президент євроклубу «Дружба»), яка представила як свій власний проект по створенню затишного скверу на 3-му мікрорайоні лівобережжя, так і змістовну програму подальшого розвитку євроклубівського руху в місті.

Презентація карти Республіки Кіпр під час святкування Дня міста. Карту Кіпру на святі успішно  представили учні 11 класу:                      Дробот Вікторія, Логвиненко Анна, Іванов Родіон та Частухін Владислав.

Засідання Генеральної Асамблеї Європейського Молодіжного Парламенту: школу представляла учениця 11 класу Саранча Карина, яка успішно працювала в складі екологічного комітету та отримала сертифікат.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу есе «Я-європеєць»: учасниця – учениця 11 класу Саранча Карина.

Обласний конкурс «Золотий колобок – 2013»: євроклубівці представили свою конкурсну роботу «Анфестірія – свято квітів на Кіпрі» в номінації «До європейської спільноти через дослідження традицій і звичаїв народів світу», автори роботи – Голік Дарʹя, Картузова Марія та Шейка Ганна.

Районний конкурс «Міс Осінь – 2013». Учасницею цього конкурсу вдруге поспіль стала президент нашого євроклубу «Дружба» Бахшиєва Карина, яка успішно виступила на всіх етапах конкурсу та отримала титул «Міс глядацьких симпатій».

Виїзне засідання євроклубу «Дружба» в Центральній бібліотеці імені Т.Г.Шевченка на теми: «День толерантності», «Європарламент», «Литва. Видатні люди країни» (брали участь – Бахшиєва Карина, Голік Дарʹя, Картузова Марія та Ус Анна).

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Врятувати від забуття»: на цей конкурс наш євроклуб «Дружба» представив відеофільм «И память сердца говорит…», героями нашого фільму стали учасниця Великої Вітчизняної війни, капітан ІІ рангу Шевченко Олена Петрівна; дитина війни, військовий, майор Жихарев Олександр Федорович. Автори фільму: Бахшиєва Карина, Логвиненко Анна та  Матвійчук Анна. За підсумками конкурсу наш фільм нагороджений Дипломом.

Новорічний флешмоб євроклубівців міста: нашу школу представляли на цьому святі Бахшиєва Карина, Дробот Вікторія, Логвиненко Анна та Рева Альона.

За програмою «Євростудент»: Волинцев Ростислав Ростиславович -випускник 2013 року, навчається в Польщі в місті Бідгощ (Bydgoszcz) у вищій школі господарства за фахом «Туризм та готельний бізнес».

Протягом 2013 року євроклубівці відправили більше 200 вітальних листів вчителям та учням всіх шкіл міста (з Днем знань, з Днем європейських мов, з 70-ю річницею визволення міста Дніпродзержинська, з Днем толерантності, з Новим 2014 роком та Різдвом).

Створення календаря на Новий 2014 рік з найкращими малюнками смайликів, які учні 1-8 класів представили на шкільний конкурс малюнків «Смайлик – джерело гарного настрою».