Інформація для батьків. Батьківський всеобуч

Н А К А З                                                                 про організацію батьківського всеобучу

від 03.09.2016 р.

З метою тісного взаємозв’язку школи і сім’ї та пропаганди серед батьків учнів педагогічних знань,

НАКАЗУЮ:

1.  Створити у школі постійно діючий батьківський всеобуч, основними завданнями якого вважати спільну роботу батьків і школи з комплексного виховання учнів, формування у них активної життєвої позиції, правильного розуміння громадського обов’язку і підготовки їх до самостійного життя.

До 15.09.2016р.

2.     Залучити до роботи всеобучу по семеро батьків від кожного класу. Заняття проводити один раз на місяць (другий тиждень місяця).

Відповідальні: класні керівники.

3.     Розробити та затвердити програму занять для батьків на 2016-2017 навчальний рік.

До 15.09.2016 р. Відповідальні:

Лосєва Л.Б., Головаха Л.М.

4.     Для проведення занять батьківського всеобучу створити постійно діючу лекторську групу з таких учителів школи: Кольцова О.М., Бараннік І.Б., Губську Л.М.,  шкільного психолога Читакової І.М., шкільної медичної сестри Троцько Ю.Є.

Відповідальні: Лосєва Л.Б., Головаха Л.М.

5.     Розробити і затвердити графік проведення батьківських зборів.

Відповідальні: Лосєва Л.Б., Головаха Л.М.

6.   Відповідальність за виконання даного наказу покласти на заступників директора з НВР Головаха Л.М. і Лосєву Л.Б. Контроль залишаю за собою.

Директор СЗШ №21                                      Н.В. Васілісіна

З наказом ознайомлені:

Головаха Л.М. –

Лосєва Л.Б. –                                         Губська Л.М. –

Бараннік І.Б. –                                       Читакова І.М. –

Кольцова О.М. –                                  Троцько Ю.Є. –

СТРУКТУРА   БАТЬКІВСЬКОГО   ВСЕОБУЧУ

Керівник всеобучу – Головаха Лариса Миколаївна

Заступник керівника – Лосєва Людмила Борисівна

Секретар – Губська Людмила Миколаївна

Педінформатор – Бараннік Ірина Борисівна

Лекторська група:       Кольцова Олена Михайлівна

Читакова Ірина Миколаївна

Троцько Юлія Євгенівна

Слухачів всеобучу: 105 батьки учнів 1-10 класів ( по 7 батьків від кожного класу)

Заступник директора з НВР                                      Л.М. Головаха

ПЛАН  РОБОТИ  БАТЬКІВСЬКОГО  ВСЕОБУЧУ на 2016 - 2017 н.р.

Затверджено

Директор СЗШ № 21

___________    Н.В. Васілісіна

Тематика засідань

проведення

Відповідальні

1.

Батьківська конференція «Відродження родинних традицій». Анкетування батьків з метою вивчення умов родинного виховання школярів, соціально- професійного складу батьківського колективу.

Щетиніна О.М.                Кольцова О.М.                       Бараннік І.Б.

2.

Лекція-бесіда «Формування позитивного ставлення до навчання учнів». Презентація літератури, журналів, газет.

Невстакай В.В.            Лосева Л.Б.

Горб К.І.

3.

Лекція «Як навчити дітей на сумнівні пропозиції говорити «Ні». Зустріч з лікарем-наркологом. Позитивний вплив рухової активності на здоров’я учнів.

Потайчук О.В.          Читакова І.М.            Троцько Ю.Є.

4.

Ділова гра «Батьківські права та обов’язки». Поради «Здорове харчування».

Г рудень

Потайчук О.В.          Читакова І.М.              Лосева Л.Б.

5.

Ділова гра «Конфлікт-втрата довіри у сім'ї». Поради «Здорове харчування». Поради «Діти, телебачення та комп’ютер. Вплив ЗМІ на розвиток учнів».

Січень

Потайчук О.В.          Читакова І.М.            Троцько Ю.Є.

6.

Лекція-бесіда «Вільний час дітей». Практикум «Правила ефективного спілкування». Анкетування батьків - підготовка до зборів.

Лютий

Невстакай В.В.          Головаха Л.М.                  Горб К.І.

7.

Конференція «Одинадцять кроків у професійне майбуття». Презентація тематичних газет «Професія моїх батьків».

Березень

Бараннік І.Б.

Головаха Л.М.                Горб К.І.

8.

Лекція «Філософія дитячого щастя. Чи знають наші діти, якою ціною здобуті їх радощі». Консультація «Батькам випускників».

Квітень

Кольцова О.М.          Головаха Л.М.          Щетиніна О.М.

9.

Лекція «У вихованні не буває канікул». Консультація «Гігієна розумової і фізичної праці дітей у сім'ї».

Травень

Потайчук О.В.          Читакова І.М.              Лосева Л.Б.

Основні завдання батьківського всеобучу КЗ СЗШ № 21 м. Кам'янського

1. Актуалізувати серед батьківської громадськості проблеми національного відродження в умовах державотворення України.

2. Ознайомити батьків із такими поняттями, як «правознавство» та «етнопедагогіка».

3. Поглибити знання батьків із питання виховання в учнів гігієнічних навичок.

4. Ознайомити батьків з цивільним і кримінальним кодексами держави, зокрема, з відповідальністю батьків за виховання дітей.

5. Робота з батьками щодо спільного виховання разом зі школою естетичних навичок, культури поведінки, правил етикету.

6.Виховання загальнолюдської моралі, свідомої дисципліни і культури поведінки дітей на основі власного прикладу батьків, учителів.

7. Профорієнтація учнів, прищеплення любові до праці, пошани до людей праці.

8. Проведення протиалкогольної, протинаркотичної пропаганди та боротьби проти куріння.

9. Виховання в дітей бережливого ставлення до державного майна, економічне навчання та виховання.

10. Статеве виховання та підготовка старшокласників до самостійного життя.

Протоколи  засідань батьківського всеобучу

08.09.2016. Протокол засідання батьківського всеобучу № 1

13.10.2016. Протокол засідання батьківського всеобучу № 2

10.11.2016. Протокол засідання батьківського всеобучу № 3