Класна оцінка

Проект "Вчимося жити разом"

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні стартував проект «Вчимося жити разом», до якого долучено п’ять областей, зокрема й Дніпропетровська. Проект «Вчимося жити разом» реалізовуватиметься у двох напрямах: формування життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації (виконавець – ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту»), та надання дітям психологічної і соціальної допомоги та підтримки (виконавець – НаУКМА). Для кожного шкільного закладу-учасника проекту було підготовлено не менше одного вчителя за програмою проекту.
     Мета проекту:
1. Сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у приймаючих громадах довкола зони конфлікту.
2. Розвиток у всіх дітей життєвих навичок розбудови миру і активного громадянства.

Тренінговий курс " Вчимося жити разом" впроваджується на всіх рівнях освіти.
    Головним принципом навчання за цим курсом є зосередження на розвитку потенціалу і позитиві. При цьому використовується методика, яка у світі має назву освіта на основі набуття життєвих навичок.
    Головне завдання курсу полягає в тому, щоб досягти позитивних змін у знаннях, ставленнях, намірах, уміннях і навичках, сприятливих для розбудови миру.
    В нашій школі проект впроваджується на базі 6-го та 8-го класів в рамках чинної програми з предмета «Основи здоров’я»,  в 10- 11 класах проект буде здійснюватись на виховних годинах.
    За впровадження проекту відповідає Кольцова О.М., яка має Сертифікат встановленого зразка про проходження спеціальної підготовки для проведення занять за програмою.

Інформацію про реалізацію проекту буде розміщено на спеціальній сторінці "Вчимося жити разом" шкільного сайту СЗШ № 21.